Kategorie


Garnier Intensywna Pielęgnacja Skóra Muśnięta Słońcem - ekspresowy spray nawilżający śniada karnacja 200 ml

Garnier Intensywna Pielęgnacja Skóra Muśnięta Słońcem - ekspresowy spray nawilżający śniada karnacja 200 ml

GARNIER 200ML SKÓRA MUŚNIĘTA SŁOŃCEM SPRAY NAWILŻAJĄCY-SKÓRA ŚNIADA
Twoja skóra wygląda blado? Marzysz o skórze, która promienieje delikatną opalenizną przez cały rok? A jednocześnie potrzebujesz kosmetyku, który skutecznie nawilża?

Więcej szczegółów

3600540612144

Ekspresowy nawilżający spray do ciała Garnier Skóra Muśnięta Słońcem stopniowo tworzy delikatną i naturalną opaleniznę. Do tego ma świeży, owocowy zapach! Jest idealny dla kobiet, które pragną zachować jedwabistą, promienną i lekko opaloną skórę, jednak nie lubią stosować samoopalaczy.

Czy to kosmetyk stworzony dla mnie?
Tak, jeśli pragniesz odzyskać piękną opaleniznę, którą cieszyłaś się po powrocie z wakacji. Tak, jeśli zimą tęsknisz za skórą musniętą słońcem. Tak, jeśli po zimie Twoja skóra wygląda blado, a Ty chętnie już na wiosnę zafundowałabyś jej kapiel słoneczną. Tak, jeśli chciałabyś zachować muśniętą słońcem skórę przez cały rok. Tak, jeśli szukasz produktu nawilżającego, który sprawi, że skóra będzie aksamitna, delikatna w dotyku i delikatnie opalona przez cały rok.

Nawilżający spray do codziennej pielęgnacji ciała pielęgnuje skórę przez 12 godzin. Pozostawia ją jedwabistą, sprężystą i delikatnie opaloną. Jego konsystencja jest 2 razy bardziej delikatna niż mleczko, a forma sprayu umożliwia błyskawiczną aplikację, dzięki czemu produkt jest łatwy i przyjemny w użyciu.

Jak je stosować?
Nakładać codziennie na całe ciało. Po zakończeniu aplikacji umyć dłonie. Produkt nie zawiera ochronnych filtrów słonecznych.

Dostępny w dwóch wariantach: do skóry jasnej i do skóry śniadej.
Pojemność: 200 ml.


Producenci