Kategorie


Laboratorium Kosmetyczne Joanna Naturia Color farba do włosów 241 - Orzechowy brąz

Laboratorium Kosmetyczne Joanna Naturia Color farba do włosów 241 - Orzechowy brąz

Naturia Color to farba polskiej firmy, zapewniająca pokrycie siwizny i głęboki kolor, odcień 241 - Orzechowy brąz.

Więcej szczegółów

5901018050641

Laboratorium Kosmetyczne Joanna to dynamicznie się rozwijająca polska firma, specjalizująca się w produkcji kosmetyków do pielęgnacji włosów i ciała. Oferuje produkty o wysokiej jakości po przystępnych cenach. Jest to marka rodzinna, darzona przez wielu klientów zaufaniem.
Naturia Color 241 - Orzechowy brąz to farba do włosów, zapewniająca intensywny kolor. Receptura została przygotowana na bazie naturalnych składników roślinnych: protein mlecznych i ekstraktu z brzoskwini. Proteiny mleczne chronią i odżywiają włókna włosów. Brzoskwinia to bogate źródło witamin i soli mineralnych, działa na włosy odświeżająco i tonizująco. Po zabiegu farbowania włosy są miękkie i sprężyste, mają głęboki kolor, piękny połysk i zdrowy wygląd.
Marzysz, aby zachować najpiękniejsze kolory natury we włosach? Wystarczy sięgnąć po jeden z 16 odcieni farb do włosów Naturia Color, które nadają włosom piękne, głębokie kolory i doskonale kryją siwiznę, pozostawiając na włosach długotrwały efekt. Dzięki wysokiej jakości recepturom Naturia Color jest jedną z najchętniej kupowanych farb na polskim rynku. Przekonaj się sama – dlaczego!


Producenci